wtorek, 21 sierpnia 2012

Chowaniec 1


Co nowego?

   Jestem  naprawdę zdziwiony waszymi opiniami. NAPRAWDĘ wam wszystkim dziękuję, bo to naprawdę motywuje, ale... Co właśnie z Kronikami? Ledwo zacząłem czwarty rozdział. Mimo szczerych chęci to po prostu nie mogę. Tekst jest do kosza. Męczę klawiaturę, ale nic mi to nie daje.
  Co jeszcze? Zarejestrowałem się na forach. Literackich. Możecie mnie znaleźć na Literce. NewWriter - to mój nick.
  Zapraszam do komentowania. Regulamin uległ lekkiej zmianie i tak samo sprawy z reklamą. Użytkownicy byli na tyle bezczelni, by nie dodać głupiego komentarza. Jeno wchodzili na REKLAMĘ i śladu po nich nima.
  Aktualności możecie śledzić na Twitterze - https://twitter.com/AlbusWulfrik


To chyba tyle. Możecie powiedzieć, jak wy reklamujecie blogi? Gdzie?

3 komentarze:

  1. Ja swojego bloga reklamuję gdzie się da - na http://rejestr-blogow.blogspot.com/, na różnych toplistach, stronach dla pisarzy i na blogach o opowiadaniach w zakładce SPAM.
    Mam nadzieję, że pomogłam? ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem najlepiej czytać rozdziały u innych, wyrażać opinię i zostawić link do swego bloga. Warto również prezentować swoje teksty na np. http://wpmt.pl (chyba), tam inni doradzają i oceniają Twój tekst. Możesz też reklamować się w rejestrach i toplistach. Ale nie spamuj! Nie ma nic bardziej wnerwiającego i zniechęcającego. To ja idę czytać rozdział III i zaraz powiem, czy naprawdę takie do kosza, czy nie :P

    OdpowiedzUsuń